O Nas

Historia Teamu Twórczej Kreacji nie sięga dalekich pokoleń a skupia się na grupie przyjaciół, którzy pewnego, pięknego dnia postanowili zamienić pracę w korporacji na twórczą i kreatywną zabawę z dziećmi. Przede wszystkim jesteśmy rodzicami, w sumie piątki rozbrykanych urwisów, mocno absorbujących i wymagających. Ten tekst pisałam 4 lata temu. 🙂  Urwisy już trochę podrosły i niestety… tablety, komputery, telefony i związane z nimi atrakcje to nadal nie łatwa konkurencja. Ale my nie chcemy konkurować a współpracować. Dzięki temu udało nam się znaleźć sposób na wspólne spędzanie czasu z naszymi dziećmi. – To zdanie jest nadal aktualne. 🙂 A jak z naszymi się dało i udaje nadal, to z Waszymi również! 🙂

Warsztaty Stolarskie bo tu o nich mowa, a wśród nich karmniki, wiatraki, zegary z prawdziwym mechanizmem, hotele dla owadów i wiele innych wspaniałych konstrukcji. Powstały one z myślą o najmłodszych, bo „czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci”. Nasze zajęcia to mieszanka merytorycznej treści indywidualnie dopasowanej do tematyki warsztatu, stolarskiej praktyki oraz fantastycznej zabawy!

4 lata nie wiadomo kiedy minęły. Pomimo trudności związanych z covidem daliśmy radę! Byliśmy dla siebie wsparciem i motywacją. A inspiracją okazał się właśnie ten trudny czas..

Bo jeśli nie mamy tego co lubimy, to lubimy to co mamy.

Serdecznie zapraszamy do naszego świata, świata Teamu Twórczej Kreacji…
Karolina, Krzysiek i Martyna

Do usłyszenia, do zobaczenia...
Karolina