Piszą o nas

Robert Płaksa

Fenomenalny pomysł na twórcze zajęcia dla naszych pociech !!!
Warsztaty stolarskie STOLARZ MAŁY to fantastyczna zabawa i sposób na rozwijanie manualnych sprawności dzieci, ich wyobraźni oraz wspólne spędzanie czasu w świecie wszechobecnej elektroniki. To również świetny pomysł dla szkół podstawowych i przedszkoli na SUPER zajęcia dodatkowe. P=O=L=E=C=A=M=!!! 10/10

Weronika Falenta

Dzieci zadowolone i dumne ze swojej pracy! Warsztaty bardzo ciekawe i z sensem skomponowane jeśli chodzi o treści. W „diabła” dzieciaki bawiły się do końca dnia, przy każdej możliwej okazji. Pani Lidia wykazała się ogromną cierpliwością;)
Sprawy organizacyjne załatwiane z Panią Karoliną to sama przyjemność. Bezproblemowo i rzetelnie. To nasze pierwsze spotkanie, ale już wiemy, że będziemy wracać! 😉

Weronika Łazęcka

Wspaniałe warsztaty! Trenerzy z wielką pasją przeprowadzili zajęcia. Dzieci zachwycone wykonanymi samodzielnie pracami. Polecamy zegary i pudełka na skarby:)

Jowita F.

Fantastyczne warsztaty dla dzieciaków. Moi uczniowie byli zachwyceni. Karmniki, które zrobiliśmy wczoraj, już wiszą w ogródkach lub na balkonach. Skorzystaliśmy z połączenia online do przeprowadzenia części teoretycznej – super sprawa. Prowadząca zajęcia, P. Martyna zaczarowała moje dzieciaki 🙂 Polecam!! Pozdrawiam przemiłą i rzeczową szefową P. Karolinę. Profesjonalna obsługa, wszystko można dogadać. Dziękuję, Jowita F. SP 37 w Szczecinie.

Lila Rosa

Bardzo fajne rozwojowe warsztaty dla dzieci w różnym wieku. Dzieci mają okazje sprawdzić swoje umiejętności zręcznościowe, ale również i rozwinąć wyobraźnię. Kontakt bardzo dobry, wszelkie wątpliwości i zapytania szybko i jasno wyjaśnione.
Polecam!!!